מכונות לשטיפת מכוניות. התאמה מדוייקת לכל צורך.

מכונת גשר לשטיפת רכבים

הרכב במצב עמידה ומתקן השטיפה זז הלוך ושוב. מכונות הגשר שלנו המיוצרות בגרמניה, איטליה וארה"ב מותאמות לכל עסק בכל רמה. החל משימוש עצמי לציי רכב ועד לעסקים יעודיים לשטיפת רכבים הודות למגוון רחב של פתרונות. מכונת גשר בעלת כושר שטיפה של 8 רכבים ועד 30 רכבים לשעה.

מנהרה לשטיפת רכבים

מתקנים עוצמתיים לשטיפת רכבים בעלי כושר שטיפה מהגבוהים בעולם. עם מנהרות השטיפה שלנו תוכלו להרגיש בטוחים. הודות למיכון המתקדם שלנו, מתקנים אלו מסוגלים לשטוף בין 45 ל-200 רכבים בשעה! את מנהרות השטיפה שלנו אנו בונים ומתכננים בהתאמה לכל דרישה תחת התחשבות בתנאי השטח. 

מכונה לשטיפת רכבים ללא מגע

לחץ מים עוצמתי ללא מגע. מתקני השטיפה ללא מגע תוכננו על מנת לספק שירותי שטיפה מתקדמים ללא מגע ברכב. אתם תגלו שעם לחץ מים גבוה ועם חומרי ניקוי איכותיים ניתן לקבל תוצאות מדהימות! אצלנו באי.אמ.איי ניתן להשיג את כל הציוד הדרוש על מנת להפעיל מתקנים מהסוג הזה. החל מהמתקן עצמו ועד לחומרי ניקוי יעודיים אשר יבטיחו תוצאות ניקוי מדהימות גם ללא מגע בכלי הרכב.

מכונות לשטיפת מכוניות ללא שריטות

צפו בסרטון הדגמה של מכונת השטיפה 
שלא תשאיר אף בעל רכב אדיש

מכונת השטיפה
תוצרת בלנג'ר
האמריקאית

מכונת השטיפה תוצרת
בלנג'ר האמריקאית

מכונת השטיפה של חברת בלנג'ר האמריקאית תסייע לכם להעניק ללקוחות את השירות המושלם ביותר.

תקנים

מכונות השטיפה שלנו מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת תחת התקנים האירופאיים והאמריקאים המחמירים ביותר. איכות ללא פשרות.

צוות מקצועי

אצלנו באי.אמ.איי מחלקת שירות, ייעוץ והתקנות המאופיינת במומחים הטובים ביותר בענף שטיפת הרכבים. כל אחד ממומחים אלו ישמח לתרום ללקוחות החברה מהידע שרכש לאורך השנים.

ידע

הודות לניסיון עשיר של 34 שנים אשר נרכש בארץ ובעולם, אנו יודעים כיצד להתאים לכל לקוחותינו את הציוד המקצועי ביותר המותאם עבורם לשטיפת רכבים טובה יותר. 

ציוד לשטיפת רכב

אנו מספקים את כל הציוד הדרוש על מנת להוציא את הרכבים נקיים יותר. אנו מספקים – חומרי ניקוי לרכב, ציוד משלים לשטיפת רכב, עצי ריח ופחיות ריח, מכונות לניקוי ריפודים ברכב ועוד מגוון רחב של מוצרים לטיפוח הרכב.

שאלות נפוצות

מכונה לשטיפת רכבים מתאימה לכל מי שזקוק לנקות מספר רב של מכוניות, לדוגמא: מכון לשטיפת רכבים, חברות ליסינג, חברות השכרה, אולמות תצוגה, חברות עם ציי רכב גדולים, מוסכים, חברות הייטק וכו'.

בוודאי! לאי.אמ.איי יש את כל המיכון המקצועי המתאים לשטיפת רכבים. לשטיפות ידניות אנו מציעים מגוון רכב של ציוד אוטומטי: מערכות לחץ מים, מערכות לניקוי ריפודים, שואבי אבק מותאמים וכו'.
את כלל המיכון והפירוט הטכני ניתן לראות בקטלוג שלנו. לחץ כאן

זה תלוי במספר דברים: סוג המכונה, החומר ממנו עשויות המברשות, טיב חומרי הניקוי וטיפוח המתקן. אנו דואגים לכל לקוחותינו באופן אישי הן מבחינת ציוד מתקדם והן מבחינת הדרכה מקיפה לתוצאות שטיפה טובות יותר.

בטח! אנו נעזור לכם משלב התכנון ועד גמר הפרויקט. ביכולתנו לפתור לכם כל בעיה. החל משיפוץ ועד להתקנת מתקן חדש המותאם במיוחד עבורכם!

זה קל מאוד. יוצרים קשר עם מומחה ובמידת הצורך נשלח במהרה את מחלקת השירות שלנו לפתרון הבעיה.

לעוד שאלות נפוצות

מעוניינים לרכוש או לשדרג
את מכונת שטיפת הרכבים?

קביעת שיחת ייעוץ

מנהרת שטיפה לרכבים