יצירת קשר

השאירו פרטים ומומחה לשטיפת רכבים ישמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

דרכי התקשרות

במידה ומשתמשים בחומרי ניקוי ובציוד נלווה היעודי לשטיפת מכוניות, אין סיבה לפגיעה ברכב. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי שיטת הניקוי חשובה גם כן על מנת לא לפגוע ברכב במהלך השטיפה.

כן, אך לא מומלץ. חומרי ניקוי יעודיים לרכב מכילים חומרים השומרים על הצבע ועל שאר חלקי הרכב. סבונים המשמשים למטרות אחרות עלולים לפגוע בצבע הרכב ולעיתים גם לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

הרכב בנוי ממגוון חומרים. כל חומר מגיב שונה במגע עם נוזלים. אצלנו ב-EMI, ניתן להשיג חומרי ניקוי יעודיים לשטיפת מכוניות לכל אזורי הניקוי החל מניקוי חוץ ועד לניקוי החלקים הקטנים בפנים הרכב.
לקטלוג המוצרים המלא לחץ כאן.

אנו מתמחים רק בשטיפת רכבים. אנו מייצרים מגוון רחב של חומרי ניקוי: ניקוי חוץ, ג'נטים, צמיגים, מנועים, דשבורד, ריפודים, פלסטיקה וכדומה.

מנהרה לשטיפת רכבים תגרור את הרכב על הילוך N בעזרת מסוע. בניגוד לכך, מכונת גשר לשטיפת מכוניות תנוע על מסילה הלוך וחזור על הרכב כאשר הוא במצב עמידה על הילוך P. כמו כן, ההבדלים בין מנהרה לשטיפת מכוניות לבין מכונת גשר הינו גם במספר המכוניות הנשטפות בשעת עבודה. לעוד מידע בנושא מכונות שטיפה לרכב לחץ כאן.

פוליש לרכב הוא חומר שמטרתו היא להסיר פגמים קלים מצבע הרכב כתוצאה מבלאי וחימצון. לעומת זאת, וקס לרכב מטרתו להגן על צבע הרכב ולהעניק ציפוי ע"י מילוי שקעים זעירים בצבע הרכב.
לרשימת כל חומרי הדיטיילינג שלנו לחץ כאן.

קיימים מגוון רחב של מערכות לשטיפת רכבים למגוון רחב של צרכים.גשרים לשטיפת מכוניות, מנהרות לשטיפת מכוניות, שטיפת מכוניות ללא מגע, מערכות לשטיפת מכוניות בשירות עצמי, מערכות לשטיפת צי רכב כבד וכו'. בפגישה עם המומחים שלנו תחילה נבחן את גודל השטח ואת צרכי הלקוח על מנת שנוכל להתאים עבורכם את מכונת השטיפה לרכב המתאימה ביותר.

בוודאי. אנו מאמינים בשימוש במוצרים איכותיים לשטיפת רכב. ניתן לתאם הגעה במוקד השירות שלנו – 1-700-500-364